صفحهٔ اصلی

از دانشنامهٔ آزاد طبيعت ايران
پرش به: ناوبری، جستجو


به دانشنامهٔ آزاد طبيعت ايران خوش آمديد!

دانشنامه‌ای که شما آن را می‌نویسید.

شروع

درباره دانشنامهٔ آزاد طبيعت ایران

هدف ما از راه‌اندازی این پایگاه معرفی طبیعت و مناطق دیدنی ایران است. امیدواریم با همکاری شما بتوانیم گامی در جهت شناساندن بیشتر این کهن بوم و بر به هم میهنانمان برداریم. ما به گرمی دست تمام دوستانی را که بتوانند در پیشبرد این هدف ما را یاری دهند می‌فشاریم. شما می‌توانید با عضویت در این سایت اطلاعات مورد نظر خود را به این فرهنگ اضافه کنید، مقاله‌های ناقص را تکمیل کنید و یا پیشنهادی برای بهبود آن ارائه دهید. خواهشمندیم در صورتی که نوشتاری را به این مجموعه می‌افزایید، حتما مرجع آن را نیز ذکر کنید. تمام دوستان نیز می‌توانند با ذکر منبع از مطالب این سایت استفاده نمایند. براي آشنايي بيشتر با روش گسترش اين دانشنامه می توانيد به صفحه‌هاي راهنما مراجعه نماييد.


بخش‌های دیگر

به نظر شما چه بخشی باید به این سایت افزوده شود؟ بخش مورد نظرتان را بیافزایید یا برای افزودن شدن آن با ما تماس بگیرید. کاربرانی مانند شما هستند که این دانشنامه را زنده نگه می‌دارند.


نکته‌‌ها

توجه : شما مي‌توانيد از تمام مطالب اين دانشنامه بدون ثبت نام درسايت استفاده کنيد. اما براي ايجاد مطلب جديد يا ويرايش مطالب موجود مي‌بايست حساب کاربري ايجاد کنيد.

ایجاد حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری